• شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ -
  • 28 May 2022

  • شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ -
  • 28 May 2022
مدیرعامل شرکت گهرهمکار مطرح کرد

«گهرهمکار»در جمع برترین‌های معدنکاری ایران

مدیرعامل شرکت گهرهمکار با تاکید بر اینکه چندین سال است این شرکت به سوددهی رسیده است، گفت: انتظار ما سود بالاتر از این است ولی با توجه به اینکه درحال رشد و تجهیز شرکت هستیم بخشی از این سرمایه برای خرید ماشین آلات صرف می شود و انشاا... در چندسال آینده به سوددهی بسیار بالایی خواهیم رسید.

مهندس ناصر یوسفی در ادامه گفت: در حال حاضر گهرهمکار جزو شرکت های رتبه یک معدن کاری کشور است و در سازمان ایمیدرو و کل کشور شناخته شده است.
او تاکید دارد؛ هدف و چشم انداز آینده شرکت این است که در معادن منطقه حضور پر رنگتری داشته باشیم و در مناقصات دیگر معادن کشور نیز شرکت کنیم.
مدیرعامل شرکت گهرهمکار مطرح کرد: کار در بخش معدن هدف عمدهٔ شرکت است. با این حال در این مدت علاوه بر کسب رتبه یک معدن کاری در کشور موفق به کسب مجوز در زمینه آب، راه و ابنیه هم شده ایم.
مهندس یوسفی گفت: در راه رسیدن به همهٔ این موفقیت ها، سهامداران شرکت و همچنین شرکت گهرعمران نقش بسزایی داشته است. نقطه قوت شرکت گهرهمکار وجود سهام ٥١ درصدی تعاونی گهرعمران است که پشتوانهٔ شرکت بود و حمایت های شرکت گهرعمران در خرید تجهیزات، چه در زمینهٔ مدیریتی و چه در زمینهٔ منابع مالی باعث پیشبرد اهداف گهرهمکار شد.
وی افزود:در پایان از آقای مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و معاونان و مدیران این مجموعه بابت حمایت های ایشان جهت پیشرفت و پیشبرد اهداف شرکت گهرهمکار قدردانی و تشکر می کنیم.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4044
اخبار مرتبط
نظرات شما