• پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ -
  • 07 July 2022

  • پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ -
  • 07 July 2022
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، خبر داد

راه‌اندازی سامانه اطلس سرمایه‌گذاری در استان کرمان

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان کرمان گفت: با هدف ایجاد بستر تعاملی چهار جانبه بین سرمایه‌گذاران ، کارشناسان مرکز خدمات سرمایه‌گذاری ، کارشناسان دستگاه‌های اجرایی و مدیران استان ، سامانه اطلس سرمایه‌گذاری در استان راه‌اندازی می‌شود.

صادق سلطانی‌نژاد در جلسه خدمات سرمایه‌گذاری از راه‌انداری این سامانه افزود : سامانه های ثبت فرصت‌ها ، سامانه واسطه‌گر سرمایه گذاری و سامانه پذیرش سرمایه گذاران به این سامانه متصل می‌شود .
وی امکان بارگذاری لایه ها و اطلاعات مکانی با یک فرمت توافق شده استاندارد ( پهنه های دارای پتانسیل ،
پهنه های دارای ممنوعیت ) را از ویژگی‌های این سامانه ذکر کرد و افزود: مشاهده جزئیات کامل طرح‌ها و مقایسه با زیرساخت‌های موجود در نقشه و جستجوی هدفمند مکان‌ها براساس انتخاب لایه‌ها و ویژگی‌های مورد نظر سرمایه گذار از دیگر ویژگی‌های این سامانه می‌باشد .
سلطانی نژاد از امکان ثبت فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط دستگاه‌های اجرایی و صاحبان فرصت‌ها دراین سامانه گفت و افزود : جزئیات کامل طرح‌ها و مقایسه با زیرساخت‌های موجود در نقشه در این سامانه قابل مشاهده خواهد شد.
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان کرمان گفت : نمایش موقعیت مکانی و پراکندگی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و جستجوی هدفمند مکان‌ها براساس لایه‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز سرمایه‌گذار از دیگر ویژگی‌های این سامانه است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4119
اخبار مرتبط
نظرات شما