• پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ -
  • 07 July 2022

  • پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ -
  • 07 July 2022
به پاس اجرای پویش مدرسه‌سازی کرمان دانا؛

از رئیس اتاق کرمان در روز تکریم خیران، تقدیر شد

همزمان با روز تکریم خیران، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با حضور در اتاق کرمان از سیدمهدی طبیب زاده رئیس اتاق کرمان به نمایندگی از فعالان اقتصادی به پاس طراحی و اجرای پویش مدرسه سازی "کرمان دانا" تقدیر کردند.


همچنین در این دیدار از آرش علوی دبیر هیات رئیسه و حسن امیری دبیرکل اتاق کرمان نیز تقدیر شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اتاق کرمان در خصوص عقد تفاهم نامه با ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس کرمان در خصوص ساخت ۱۲۰ مدرسه در قالب ۷۲۰ کلاس درس در استان بر اساس پویش مدرسه سازی کرمان دانا گفت: استفاده از ظرفیت بنگاه های اقتصادی و معادن استان در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری اولویت اصلی آموزش و پرورش استان کرمان است.
رضا رضایی، با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد از مردم با آموزش و پرورش ارتباط مستقیم دارند، خاطر نشان کرد: تربیت نیروی انسانی متعهد و کارآمد برای آینده کشور مهمترین رسالت آموزش و پرورش است و به همین دلیل نهادهای دولتی و غیردولتی نسبت به مدارس و نظام تعلیم و تربیت مسئولیت اجتماعی دارند. رضایی، با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز برای همیشه در تاریخ جاودان و ماندگار هستند، افزود: اقدام قابل تحسین اتاق بازرگانی کرمان به عنوان الگویی موثر در کشور شناخته شده است.
سیدمهدی طبیب زاده رئیس اتاق کرمان نیز از همراهی و همکاری ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان کرمان برای اجرای طرح پویش مدرسه سازی تشکر کرد.

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4154
اخبار مرتبط
نظرات شما