• پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ -
  • 18 August 2022

  • پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ -
  • 18 August 2022
در مجمع عمومی عادی سالیانه گهرترابر مطرح شد؛

افزایش بیش از ۲ برابری سود خالص گهرترابر

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت حمل‌و‌نقل ترکیبی موادمعدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام) برای عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ با حضور ۷۹٪ سهام‌داران در محل سالن همایش‌های مهر سیرجان برگزار شد.


به گزارش اقتصاد کرمان؛ در ابتدای این جلسه، مدیر عامل شرکت گهرترابر توضیحاتی را در خصوص شاخص‌های عملکرد شرکت در سال مالی گذشته و برنامه‌های آتی شرکت ارائه نمودند که مهمترین محورهای آن عبارت بودند از:
- افزایش ٢.٧ برابری سود خالص شرکت نسبت به سال گذشته
- گسترش عملیات حمل‌و‌نقل در حوزه‌های مختلف اعم از حمل و بارگیری محصولات داخل مجموعه گل‌گهر، حمل بار بصورت ریلی و حمل و نقل سبک.
- افزایش قراردادهای منعقده به میزان حدود ۳.۳ برابر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته
- نهایی کردن اقدامات عرضه سهام شرکت در بازار سرمایه بطوریکه در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ بعنوان اولین عرضه در بازار فرابورس کشور در سال ۱۴۰۱ رقم خورد.
- اورهال و آماده به‌کاری ۲ دستگاه لکوموتیو GM و DF8BI پس از ۳ سال توقف و ورود به مدار راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در تیرماه سال جاری و...
 مهندس نجمی نوری در پایان اشاره نمودند باتوجه به برنامه‌های آتی، گسترش حمل و نقل و پروژه‌های پیش‌رو و همچنین افزایش سرمایه، شرکت گهر ترابر به رشد قابل توجه و پایداری در صنعت حمل و نقل کشور خواهد رسید.
پس از صحبت‌های مدیرعامل و قرائت گزارش مطلوب نسبت به عملکرد شرکت توسط بازرس و حسابرس قانونی شرکت، مجمع نسبت به دستورات جلسه تصمیمات مقتضی را اتخاذ کرد.

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4432
اخبار مرتبط
نظرات شما