• جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 07 October 2022

  • جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 07 October 2022
معاون اقتصادی استاندار کرمان خبر داد

تدوین مرحله اول اطلس سرمایه‌گذاری کرمان

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان گفت: مرحله نخست اطلس سرمایه‌گذاری در استان کرمان اجرایی و لایه‌های اولیه آن بارگزاری شده است...

حسین مهرابی در همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری کرمان افزود: در این همایش تلاش می شود تمامی حوزه های اقتصادی قابل سرمایه گذاری در استان شناسایی شده و در حقیقت به دنبال استخراج نتایج کاربردی هستیم.
وی تاکید کرد: در پنل های ۱۶ گانه همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمان اصرار بر این است که این همایش، خروجی مورد انتظار زمان بندی شده و دستاوردهای کمَی را استخراج کنیم.
تلاش دولت در حذف قوانین مزاحم
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان ادامه داد: تلاش می شود ۲۰۰ پروژه که مبالغ و راه های سرمایه گذاری و نرخ های بازده، مزیت های تخصصی  و ... آنها مشخص است، در این همایش مطرح گردد.
مهرابی با اشاره به این مطلب که راه طولانی برای فرایند سرمایه گذاری در استان کرمان وجود دارد و زیرساخت های بزرگی در این راستا ایجاد شده، تصریح کرد: تلاش می شود تمام استخراج ها از پنل ها در محورهای برنامه هفتم جای داده شود تا احکام راهبردی مبتنی بر بهره وری را داشته باشیم.
به گزارش ایرنا، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان گفت: تمام تلاش دولت بر این خواهد بود، قوانین مزاحم را حذف کرده و کمک کند تا با سرعت بیشتری در مسیر توسعه گام برداریم.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4545
اخبار مرتبط
نظرات شما