• سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 27 September 2022

  • سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 27 September 2022
شرکت‌های برتر تابعه شستا معرفی شدند؛

«مس باهنر» شرکت برتر در تولید، فروش و سودآوری

در همایش سراسری مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و مجموعه‌های تابعه آن «صنایع مس شهید باهنر کرمان» در میان بیش از ۱۰۰ شرکت تابعه شستا به عنوان شرکت برتر در زمینه جهش تولید، فروش و سودآوری معرفی شد.

در این همایش مجید ضیائی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر کرمان از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل شستا لوح تقدیر و تندیس دریافت کرد.
در بخشی از  تقدیرنامه این شرکت به عنوان شرکت برتر در زمینه عملکرد مالی سال۱۴۰۰ آمده است مفتخریم از مدیران و کارکنان معزز که با همتی بلند و تکیه بر شایستگی های خود موفق شده اند، عنوان شرکت برتر را در رتبه بندی شرکت‌های تابعه به دست آورند؛ تقدیر کنیم.
بنا بر این گزارش در همایش مذکور که با شعار «شستا ؛ گام دوم، اقتصاد مردمی، ایران قوی » برگزار شد؛اعلام گردید: در سالی که توسط مقام معظم رهبری “مدظله‌العالی” به شعار تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین مزین شده است، بی تردید جهش تولید و توسعه اقتصادی کشور با رویکرد اشتغال آفرینی، خودباوری و اتکاء به دانش متخصصان داخلی و تلاش مدیران با تدبیر، حرفه ای و صالح امکان پذیر است.
 به گزارش روابط عمومی صنایع مس شهید باهنر ،همایش سراسری شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ۲۲ و ۲۳ تیرماه با حضور محمد هادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا ، محمدجواد ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ، مصطفی طاهری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و دیگر مسئولین در محل سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4571
اخبار مرتبط
نظرات شما