• پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ -
  • 21 September 2023

  • پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ -
  • 21 September 2023
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان،خبر داد

۱۱۱ میلیارد تومان تخصیص اسناد خزانه‌ای 1401

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: ۳۹۷ میلیارد تومان از اسناد خزانه از سال قبل هنوز در استان کرمان جذب نشده است.

جعفر رودری در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان گفت: ابلاغیه اعتبارات هزینه ای 1220 میلیارد تومان مربوط به ۳۲ دستگاه مشمول نظام بودجه ای استانی داریم که ۲۵۸ میلیارد تومان آن تخصیص یافته و حقوق کارکنان با افزایش سنوات پرداخت شده است.
او با بیان این مطلب که ۱۱۱ میلیارد تومان تخصیص اسناد خزانه ای در سال جدید داریم، اظهار کرد: آخرین وضعیت تملک دارایی و سرمایه ای استان 3128 میلیارد تومان توزیع در شورا داشتیم اما تخصیص آن ناچیز است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از تمدید سال مالی خبر داد و عنوان کرد: مشکلی در زمینه جذب اسناد خزانه سال قبل نداریم و ۳۹۷ میلیارد تومان از این اسناد از سال قبل هنوز جذب نشده و حدود ۶۵۷ میلیارد تومان آن جذب شده است.
طبق اعلام او، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان ۱۵۵ میلیارد تومان از اسناد خزانه سال قبل خود را هنوز جذب نکرده است ضمن آنکه، شرکت آبفای استان کرمان با ۱۲۳ میلیارد و اداره کل راهداری و حمل و نقل جنوب استان با ۳۶.۲ میلیارد تومان در رتبه های بعدی قرار دارند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4595
اخبار مرتبط
نظرات شما