• جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ -
  • 29 September 2023

  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ -
  • 29 September 2023
قدردانی دکتر رستمی از قهرمانان ورزشی صنعت مس؛

افتخارآفرینی ورزشکاران مس در مسابقات جهانی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، قهرمانی تیم دوومیدانی مجتمع مس سونگون و نائب قهرمان تیم فوتسال مجتمع مس سرچشمه در «جام شرکت‌های کارگری جهان» را تبریک گفت.

دکتر علی رستمی با تبریک این دو پیروزی درخشان در مسابقات فوتبال کارگری شرکت‌های جهان، از آن به عنوان دستاوردی پرافتخار یاد کرد که موجب به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس کشورمان در عرصه‌های جهانی شده است.
به گفته مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، قهرمانی و نائب قهرمانی دو تیم مجتمع‌های شرکت مس در مسابقات جهانی، شاهدی است بر اینکه شرکت مس در کنار انجام صحیح وظایف اصلی خود به ورزش توجه ویژه‌ای دارد و در کنار جهاد تولید با نگاهی جدی به ورزش می‌پردازد.
دکتر رستمی با قدردانی از کادر فنی و بازیکنان هر دو تیم و آرزوی سلامتی برای آنان، ابراز امیدواری کرد ورزش صنعت مس در مسابقات جهانی، موفقیت روزافزون و پی‌درپی را از آن خود کند.
ورزشکاران شرکت مس در مسابقات شرکت‌های کارگری جهان افتخار آفرینی کردند
کسب هفت مدال رنگارنگ ارمغان تیم دومیدانی شرکت مس در مسابقات شرکت‌های کارگری جهان/ فوتسال شرکت مس بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد
تیم دومیدانی مجتمع مس سونگون و تیم فوتسال مجتمع مس سرچشمه که به نمایندگی از شرکت مس در قالب کاروان ورزشی «رهپویان محرم» جهت شرکت در مسابقات ورزشی کارگری شرکت‌های جهان عازم روسیه شده بودند توانستند مدال‌های این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.
 نایب قهرمانی مسابقات شرکت‌های کارگری جهان
در مسابقات شرکت‌های کارگری جهان در رشته دو میدانی بالا ی 35 سال ( 3000متر ) رحیم دیبایی از مس سونگون ورزقان، در رشته زیر 35 سال ( 3000 متر) جواد علیزاده، پژمان کرزه‌ای و صابر چرخی از مس سونگون به ترتیب مدال طلا و نقره و برنز را بدست آوردند.  همچنین در رشته زیر 35 سال ( 1500 متر )  عطا اسدی مدال طلا و  پژمان  کرزه ایی مدال  نقره را دریافت کردند.
بر اساس این گزارش، در مجموع در این دوره از مسابقات جهانی دو میدانی، مس سونگون ورزقان با سرمربیگری رضا سلیمانی در مجموع  هفت مدال رنگارنگ را در کارنامه ورزشی شرکت مس ثبت کردند.
در پایان مسابقات ورزشی شرکت‌های کارگری جهان 2022، تیم فوتسال 6 نفره مجتمع مس سرچشمه رفسنجان توانست عنوان نایب قهرمانی مسابقات فوتبال را از آن خود کند.
تیم فوتسال مس سرچشمه در این دوره از رقابت‌ها به‌رغم بازی ارزشمند و غیرتمندانه در مرحله پایانی در برابر تیم فولاد هرمزگان نتیجه را واگذار و موفق به دریافت مدال نقره شد.
همچنین بر اساس نظر هیات برگزارکننده در این دوره از مسابقات فیفکو  «حسین حسنی» بازیکن تیم فوتسال مس سرچشمه به عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات معرفی شد.
گفتنی است این ورزشکار با حک کردن تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی  بر روی پیراهن خود یاد و خاطره سردار بزرگ ایران اسلامی را در میدان مسابقات مسکو زنده نگه داشت.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4747
اخبار مرتبط
نظرات شما