• جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 07 October 2022

  • جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ -
  • 07 October 2022
قدیمی ترین شرکت فولادی جنوبشرق؛

تولید و نصب دستگاه بریکت‌ساز در فولاد مشیز

قائم مقام مدیرعامل شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر می‌گوید: دستگاه بریکت ساز با یک پنجم قیمت بازار توسط نیروهای این مجموعه تولید شده و یک ماه آینده نصب می‌شود و با نصب آن سالانه یک تا یک و نیم درصد صرفه‌جویی اسفنجی دارد.

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر به عنوان اولین و قدیمی‌ترین صنایع فولادی جنوبشرق کشور است.
این شرکت در سال ۱۳۶۹ و در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ هکتار آغاز به کار کرد و این مجموعه از سال ۱۳۹۸ جزو یکی از شرکت‌های زیرمجموعه و وابسته به هلدینگ جهادنصر کرمان است.
حسن‌زاده قائم مقام مدیرعامل شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر می‌گوید: در این مجموعه کارخانه فولادسازی با ظرفیت اسمی ۶۰۰ هزار تن شمش فولاد در سال و کارخانه نورد در حال فعالیت است.
کارخانه فولادسازی، اولین کارخانه تولیدکننده شمش فولادی به روش قوس الکتریکی در استان کرمان و جنوب شرق کشور است. این کارخانه دارای دو کوره قوس و دو کوره پاتیلی و ایستگاه ریخته‌گری با چهار خط مداوم است.
برپایه این گزارش، کارخانه نورد شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر با ظرفیت ۳۳۰ هزار تن تولید انواع میلگرد آجدار استاندارد در سال جزو اولین کارخانه‌های نوردی در استان و جنوبشرق کشور است.
به گزارش ایسنا، این کارخانه میلگردهای سایز ۱۰ تا ۳۲ استاندارد با گرید آ۱ و آ۲ را تولید می‌کند.
حسن‌زاده قائم مقام مدیرعامل شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر می‌گوید: دستگاه بریکت ساز با یک پنجم قیمت بازار توسط نیروهای این مجموعه تولید شده و یک ماه آینده نصب می‌شود و با نصب آن سالانه یک تا یک و نیم درصد صرفه‌جویی اسفنجی دارد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4962
اخبار مرتبط
نظرات شما