• یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ -
  • 27 November 2022

  • یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ -
  • 27 November 2022
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان تاکید کرد

حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان با تاکید بر حمایت از شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان گفت : برای حمایت و هدایت شرکت های دانش بنیان به سوی شهرک های صنعتی استان کرمان ،راهبردهایی مانند اختصاص بسته های حمایتی ومشوق های موجود در شهرک های صنعتی و در اولویت قراردادن واگذاری زمین اندیشیده شده است...

 حسین میجانی در مراسم آماده سازی مسیر دسترسی واحدهای صنعتی و خدماتی شهرک صنعتی شماره دو شهر جیرفت که با حضور استاندار کرمان برگزار شد، با بیان نقش شرکت شهرک های صنعتی در تحقق شعارهای دولت خاطرنشان کرد : در منطقه جنوب استان کرمان بالاخص شهرستان جیرفت پتانسیل های صنعتی و کشاورزی زیادی وجود دارد و در همین راستا با ایجاد و گسترش شهرک های صنعتی توان تولید و اشتغالزایی در منطقه شتاب بیشتری خواهد گرفت .
حسین میجانی گفت : از اهداف شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان توسعه صنایع کوچک و متوسط برای  توسعه اقتصادی استان کرمان با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها است .
وی اعتبار این پروژه را صد میلیارد ریال اعلام و افزود :  در این پروژه 52000 متر مکعب خاکبرداری و 28000 متر مکعب زیر اساس با اعتبارات داخلی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان انجام خواهد گرفت .
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان در حاشیه این مراسم با بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 جیرفت با بیان لزوم حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و مولد گفت : از برنامه های این شرکت برای حمایت از تولید و اشتغالزایی در استان کرمان علاوه بر ارائه بسته های مولد و حمایتی ، برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت برای توسعه شهرک های صنعتی و تامین و بهسازی زیرساخت ها نیز جز اهداف مجموعه شرکت می باشد تا علاوه بر تحقق شعار سال ، موجبات افزایش رضایتمندی عموم صنعتگران و کارآفرینان فراهم شود.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/5589
اخبار مرتبط
نظرات شما