• یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 26 March 2023

  • یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 26 March 2023
با استقبال ثبت‌نام کنندگان رشته حقوق انجام شد؛

تمدید ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان بورس

سازمان بورس و اوراق بهادار در پی استقبال فارغ التحصیلان رشته حقوق برای شرکت در آزمون استخدامی این رشته، با تمدید مهلت ثبت‌نام، برگزاری آزمون را به ۴، ۵ و ۶ بهمن ماه موکول کرد...

داوطلبان در سه گروه سنی و تحصیلی شامل دارندگان مدرک کارشناسی (متولدین ۱۳۶۹ و پس از آن، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۶۷ و پس از آن) و دارندگان مدرک دکتری (متولدین ۱۳۶۴ و پس از آن) با داشتن شرایط عمومی عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام، دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان، آشنایی به زبان انگلیسی بر اساس معیارهای سازمان، تسلط بر رایانه و مهارت های ICDL می توانند در این آزمون شرکت کنند.
بنابراین گزارش مفاد آزمون عمومی شامل ۴۰ پرسش درباره آشنایی با اصول بازار سرمایه، ریاضی مقدماتی، زبان انگلیسی و آشنایی با ICDL است و شرایط تخصصی تسلط به قوانین و مقررات بازار سرمایه، تسلط به قانون تجارت، قانون مجازات اسلامی، قانون مدنی، آیین دادرسی کیفری و مدنی، دارای فن تحلیل و استدلال حقوقی قوی، عدم اشتغال به وکالت، مشاوره حقوقی، سردفتری در نظر گرفته شده است. همچنین الزام تودیع پروانه در صورت داشتن پروانه وکالت، الزامی است و داشتن سابقه کار مرتبط مزیت محسوب می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آزمون استخدامی به نشانی testcenter.semedco.ir مراجعه و در سامانه آزمون‌ها، نام آزمون را در بخش "آزمون‌های قابل انتخاب"، قسمت "جستجوی نام آزمون" جستجو کنند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6145
اخبار مرتبط
نظرات شما