• پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 20 June 2024

  • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 20 June 2024
همزمان با سراسر کشور؛

پیش فروش بلیت نوروزی در کرمان آغاز شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: پیش فروش بلیت غیرحضوری و اینترنتی از اوایل اسفندماه شروع و از چهارم اسفند ماه نیز فروش بلیت به صورت اینترنتی و حضوری در محل پایانه های مسافربری و دفاتر فروش شرکت های مسافربری انجام خواهد شد...

احسان عراقی زاده اظهار کرد: مسافران می‌توانند بلیت موردنیاز سفر خود را از دو طریق، اینترنتی یا مراجعه حضوری به دفاتر فروش بلیت شرکت‌های مسافربری مستقر در پایانه های مسافر و یا دفاتر فروش بلیط سطح شهر خریداری کنند.
او در ادامه گفت: طرح نوروزی جابجایی مسافران جاده ای خواهان سفر با ناوگان عمومی مسافربری از چهارم اسفندماه انجام می شود که دلیل زودتر آغاز شدن آن نسبت به سال های گذشته آغاز ماه مبارک رمضان از چهارم فروردین ماه است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان افزود: با توجه به علاقه مسافران نوروزی برای رسیدن به موطن خود و انجام فریضه روزه، برنامه ریزی برای مرحله اول سفرهای نوروزی منسجم تر پیش بینی شده است زیرا تقاضای بیشتری در این بازه زمانی وجود دارد.
او با اشاره به جابجایی حدود 640 هزار نفر مسافر در طرح نوروزی سال گذشته، تصریح کرد: طی این مدت ۵۱۰ دستگاه اتوبوس، ۳۳۰۰ دستگاه خودروی سواری کرایه بین شهری و ۲۵۰ دستگاه مینی‌بوس وظیفه جا به جایی مسافران را از مبادی استان کرمان به سایر استان‌های کشور برعهده خواهند داشت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان بیان کرد: در حال حاضر پایانه های مسافری فعال در شهرستان های کرمان، سیرجان، بم، رفسنجان، شهربابک و زرند با 80 شرکت حمل‌ونقل مسافربری در حوزه شمال استان آماده خدمات رسانی به مسافرین در ایام نوروز  هستند.
به گزارش ایسنا،عراقی زاده یادآور شد: از روز پنجشنبه چهارم اسفند، تعداد ۷ سیستم فروش فقط به صورت اینترنتی نقد(فروش نقدی عادی و ثبت نام توسط مشتری) از طریق سایت
  https://ebuy.mvmco.ir/ فعال خواهد شد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6714
اخبار مرتبط
نظرات شما