• جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 19 April 2024

  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 19 April 2024
فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد

دستگیری عاملان سرقت میلیاردی طلا در کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف سرقت طلاجات یک منزل به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال در پی دستگیری اعضای باند سرقت منازل خبر داد...

سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت طلاجات از یک منزل به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال در یکی از محله های شهر کرمان، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی صحنه سرقت و واکاوی تمام نقاط تردد احتمالی سارقان و بر اساس چهره زنی های اولیه خود به سرنخ هایی از یک متهم دخیل در این سرقت میلیاردی دست یافتند که خوشبختانه این زحمات و رصدهای شبانه روزی خیلی زود به نتیجه رسید و هویت متهم را برملا کرد.
ناظری بیان کرد: در ادامه مأموران با تکمیل اقدامات اطلاعاتی و پایش نامحسوس محل تردد و پاتوق متهم مورد نظر از دست داشتن این فرد در سرقت اخیر طلاجات منزل اطمینان حاصل و ضمن هماهنگی قضایی از مخفیگاهش مقادیر زیادی از طلاجات مسروقه را کشف کردند.
به گزارش ایسنا،فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در بازجویی از این متهم، سه همدست او و همچنین هفت مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند که این متهمان به انجام ۲۵ فقره سرقت دیگر از منازل و اماکن خصوصی اقرار کردند و پس از بازجویی های تخصصی و مشخص شدن محل سکونت و مخفیگاهشان تحویل مراجع قضایی شدند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6725
اخبار مرتبط
نظرات شما