• سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 21 May 2024

  • سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 21 May 2024
اتریوم 1870 دلار

جبران عقب نشینی دیروز بیت کوین

بیت کوین با یک رشد خوب، بخش زیادی از افت اخیر خود را جبران کرده و دوباره به کانال 26000 دلار بازگشته است...

امروز برخلاف روز گذشته، جو بازار ارزهای دیجیتال مثبت است. بیت کوین رشد خوبی داشته و با افزایش قیمت حدود 4 درصدی، هم اکنون در حدود نرخ 26800 دلار معامله می شود.
بازده هفتگی بیت کوین با توجه به رشد امروز، به منفی یک درصد رسیده که نسبت به دیروز وضعیت بسیار بهتری دارد. در مقیاس ماهانه هم افت 7 درصدی در این ارز دیجیتال مشاهده می شود.
ارزش بازار بیت کوین هم که دیروز به کمتر از 500 میلیارد دلار رسیده بود، دوباره به بالای 500 میلیارد دلار بازگشته و هم اکنون 520 میلیارد دلار است. طی شبانه روز گذشته 25 میلیارد دلار معامله در این ارز دیجیتال انجام شده است.
اتریوم 1870 دلار
اتریوم هم امروز مانند بیت کوین مثبت است اما نتوانسته به همان میزان رشد داشته باشد. بزرگ ترین آلت کوین بازار امروز 3 درصد افزایش قیمت داشته که با این رشد، به قیمت 1870 دلار رسیده است.
اتریوم در شبانه روز گذشته 10 میلیارد دلار معامله شده و ارزش بازار آن نیز 224 میلیارد دلار است. طی یک ماه گذشته با کاهش ارزش معاملات در بازار ارزهای دیجیتال، کمتر پیش آمده بود که ارزش معاملات اتریوم به 10 میلیارد دلار برسد و امروز یکی از آن روزهای پرمعامله بازار رمزارزها محسوب می شود.
پرواز 16 درصدی استکس
با وجود رشد خوبی که امروز بیت کوین داشته، اما تعدادی از آلت کوین ها منفی هستند. رشد بیت کوین نتوانسته منجر به مثبت شدن تمام آلت کوین ها شود. در فهرست 50 ارز برتر بازار، ایپ کوین با افت 5 درصدی بیشترین کاهش قیمت را دارد. کاردانو و پالیگان هم 3 درصد افت کرده اند. مابقی نمادهای منفی هم که تعدادشان کم نیست، افتی کمتر از 3 درصد داشته اند.
در میان نمادهای مثبت، استکس با رشد 16 درصدی بهترین بازدهی را داده و لیدو دائو با رشد 6 درصدی در جایگاه بعدی قرار دارد. EOS، Wrapped Bitcoin و ریپل هم 4 درصد افزایش قیمت داشته اند.
در مقیاس هفتگی، لیدو دائو با رشد 13 درصدی بهترین عملکرد را داشته و استکس با 8 درصد افزایش قیمت در جایگاه بعدی است. در میان نمادهای منفی هم گراف با افت 13 درصدی طی یک هفته، بیشترین زیان را به خریداران یک هفته قبل وارد کرده است.
ارزش معاملات به 50 میلیارد دلار رسید
به گزارش اقتصادنیوز،ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشد 2 درصدی به 1.11 تریلیون دلار رسیده و ارزش معاملات نیز با 10 درصد افزایش، تا سطح 50 میلیارد دلار بالا رفته است.
ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 3 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 47 میلیارد دلار معامله به ثبت رسیده است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/7550
اخبار مرتبط
نظرات شما