• یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ -
  • 10 December 2023

  • یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ -
  • 10 December 2023
با موعد تحویل ۹۰ روز کاری؛

آغاز فروش نقدی و اقساطی کرمان موتور

شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی چهار محصول خود را با موعد تحویل ۹۰ روز کاری از طریق سامانه یکپارچه اعلام کرد...

بر این اساس، متقاضیان واجد شرایط نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه با اولویت ۱۴۰۳ که محصولات دیگر شرکت‌های خودروسازی را هم انتخاب کرده باشند، می‌توانند با شرکت در طرح شرکت کرمان موتور برای ثبت‌نام خودروهای S۳، S۵، J۴ و J۷ با شرایط اقساطی اقدام کنند. بر اساس این گزارش، آن دسته از متقاضیانی که پیامک برایشان ارسال شده می‌توانند به منظور ثبت‌نام به سایت فروش اینترنتی شرکت کرمان موتور به نشانی http: / / sales.kermanmotor.ir مراجعه کنند. این گزارش می‌افزاید: متقاضیان محصولات کرمان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و خرید خودروهای S۳، S۵، J۴ و J۷ در قالب طرح پیش‌فروش یا فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند.
در طرح پیش‌فروش موردنظر، تحویل خودروها در دی و بهمن ماه ۱۴۰۲ و با قیمت روز انجام خواهد شد و در طرح خرید نقدی و اقساطی، قیمت خودرو به صورت قطعی و تحویل خودروها در ۹۰ روز کاری خواهد بود. قیمت مصوب فروش خودروهای شرکت کرمان موتور براساس بهای فروش درب کارخانه مصوب شورای رقابت، برای ثبت‌نام و تکمیل وجه متقاضیان، در سایت این شرکت موجود است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/8764
اخبار مرتبط
نظرات شما