• سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ -
  • 16 July 2024

  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ -
  • 16 July 2024
۶۳ درصد افزایش درآمد در شش ماهه اول امسال؛

عملکرد چشمگیر گل‌گهر در فروش محصولات

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر موفق شد با اجرای دقیق سیاست‌های شرکت به اهداف از پیش تعیین شده برای افزایش میزان و مقدار فروش محصولات دست یابد...

در شش ماهه نخست امسال شرکت گل‌گهر با فروش بیش از شش میلیون و ۷۰۰ هزار تن از محصولاتش (گندله، کنسانتره)، افزایش ۱۲ درصدی مقدار فروش محصولات را در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته، محقق کرد.
این میزان افزایش فروش حجم محصولات موجب شد تا درآمدهای شرکت هم در مقایسه با شش ماهه نخست سال گذشته، ۶۳ درصد افزایش یابد.
به گزارش روابط عمومی گل گهر، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ موفق شده بود ۶ میلیون و ۵۰ هزار و ۱۰۱ تن از محصولاتش را به فروش برساند، اما در شش ماهه اول امسال، میزان فروش محصولات با افزایش ۱۲ درصدی به ۶ میلیون و ۷۵۵ هزار و ۴۱۹ تن رسید.
همچنین گل گهر به عنوان یکی از شرکت‌های اطمینان‌بخش و پرثبات بازار سرمایه موفق شد؛ با افزایشی ۶۳ درصدی، در شش ماهه نخست امسال ۲۹۳ هزار و ۸۱۷ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال درآمد از محل فروش محصولات را کسب کند. این در شرایطی است که در سال ۱۴۰۱ شرکت موفق شده بود در همین بازه زمانی ۱۷۹ هزار و ۸۱۸ میلیارد و ۶۴۲ میلیون ریال درآمد را محقق کند.
گفتنی است شرکت گل گهر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشران معدنی و صنعتی کوشیده در سالی که از سوی رهبری معظم انقلاب به نام «مهار تورم و رشد تولید» مزین است، از تمام ظرفیت‌های فنی و اجرایی برای بهبود شاخص تولید و فروش محصولاتش بهره گیرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/8910
اخبار مرتبط
نظرات شما