• یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 25 February 2024

  • یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 25 February 2024
گزارش هفتگی معاملات؛

رونق 2 درصدی معاملات سهام در بورس

میانگین ارزش معاملات خرد سهام در هفته اخیر به کانال 4 هزار میلیارد تومان صعود کرد. بازار سهام در این هفته با رشد نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد 2 درصد افزایش یافت...

در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم 3 هزار و 567 میلیارد تومان کاهش یافت و روز یکشنبه ارزش معاملات خرد به 4 هزار و 290 میلیارد تومان رسید. روز دوشنبه ارزش معاملات خرد 4 هزار و 375 میلیارد تومان شد و روز سه‌شنبه به 3 هزار و 806 میلیارد تومان کاهش یافت.
روز چهارشنبه نیز ارزش معاملات خرد 6 درصد رشد کرد و به 4 هزار و 28 میلیارد تومان رسید.
میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 4 هزار و 13 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 3 هزار و 927 میلیاردی هفته پیشین، رشد 2 درصدی داشته است.
رکوردداران ارزش و حجم معاملات
در اولین روز هفته، نماد سامان بیشترین ارزش معاملات و بیشترین حجم معاملات را داشت. روز یکشنبه ثفارس، حفارس، فولاد، فملی و کفرا بیشترین ارزش معاملات و شستا، حفارس، کرمان، خساپا و خودرو بیشترین حجم معاملات را داشتند.
روز دوشنبه نیز خساپا در صدر جدول ارزش معاملات و شستا در صدر جدول حجم معاملات بود.
روز سه‌شنبه نیز نمادهای چکاپا، وساخت، ثرود، ثفارس و شستا بیشترین ارزش و نمادهای شستا، چکاپا، وساخت، خساپا و خودرو بیشترین حجم معاملات را داشتند.
به گزارش اقتصادنیوز، در آخرین روز معاملاتی هفته، نمادهای کترام، کرومیت، وبملت، ثرود و های وب بیشترین ارزش معاملات و نمادهای شستا، های وب، وساخت، خساپا و خمهر بیشترین حجم معاملات را داشتند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9536
اخبار مرتبط
نظرات شما