• دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 26 February 2024

  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 26 February 2024
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، خبر داد

برنامه‌های سفر وزیر صمت به کرمان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از سفر وزیر صمت در روزهای هشتم و نهم آذرماه جاری به استان کرمان با هدف افتتاح چند پروژه و بررسی مشکلات واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی خبر داد...

مهدی حسینی‌نژاد گفت: با توجه به سیاست وزارت صمت در زمینه تولید خودروهای برقی فردا (هشتم آذرماه) خط تولید خودروی برقی در مجموعه کرمان موتور در بم افتتاح می‌شود.
وی ادامه داد: فردا در شهرستان زرند نیز طرح دانش بنیان فرآوری و بهره‌وری تولید کنسانتره آهن افتتاح خواهد شد که این مجموعه با استفاده از باطله‌های کنسانتره، مجدد کنسانتره تولید می‌کند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از برنامه‌های روز دوم سفر عباس علی‌آبادی سخن به میان آورد و اظهار کرد: افتتاح پروژه‌های صنعتی و معدنی مجموعه گل‌گهر در حوزه تولید اکسیژن و انرژی‌های پاک را خواهیم داشت و نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: در روز دوم وزیر صمت، نشست با فعالان صنعتی و معدنی خواهد داشت و همچنین ضمن بازدید از باغ موزه فرش کرمان، تعیین تکلیف آن در دستور کار قرار دارد.
به گزارش ایسنا،حسینی‌نژاد افزود: حجم پروژه‌های قابل افتتاح در استان کرمان بیشتر است اما به دلیل بُعد مسافت و مشغله کاری وزیر صمت، نتوانستیم همه آنها را در این سفر لحاظ کنیم و در سفرهای بعدی حتماً در برنامه قرار خواهند گرفت.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9603
اخبار مرتبط
نظرات شما