• شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 01 April 2023

  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 01 April 2023
مدیرکل میراث‌فرهنگی و گردشگری استان خبر داد؛

برگزاری 13 دوره آموزش گردشگری در کرمان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از برگزاری 13 دوره آموزش گردشگری در این استان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف توانمندسازی مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری و علاقمندان به این صنعت در سال 1400 برگزار شده است.

فریدون فعالی اظهار کرد: دوره‌های آموزشی ارائه شده شامل راهنمایان تاریخی- فرهنگی و طبیعت‌گردی، مدیر تاسیسات گردشگری، مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی، صدور بلیط قطار و هواپیما، سمینار آموزشی قنات و آموزش و ترویج گردشگری کشاورزی بوده است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان افزود: با توجه به اهمیت آموزش و اثرگذاری مستقیم آموزش بر رضایت‌مندی گردشگران، 13دوره آموزشی شامل هفت دوره حضوری و شش دوره مجازی در سطح استان برای 408 نفر از کارکنان تاسیسات گردشگری و علاقه‌مندان به این صنعت در سال گذشته برگزار شد.
وی بیان کرد: بهره‌مندی از اساتید باتجربه و خبره و همچنین پیش‌بینی دوره‌های موردنیاز برای آموزش مدیران و کارکنان مرتبط با حوزه گردشگری راهی برای رشد ارائه خدمات در تاسیسات گردشگری که امروزه از ضروریات صنعت گردشگری است.
فعالی خاطرنشان کرداین دوره‌های کوتاه مدت توسط موسسه آموزشی سپهر گردشگری هفتواد کویر و موسسه آموزشی کریمان کویر برگزار شده است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4200
اخبار مرتبط
نظرات شما