• پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 23 March 2023

  • پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 23 March 2023
در هفت رشته مهندسی؛

زمان آزمون نظام مهندسی ساختمان اعلام شد

بنا به گفته مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی، آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای ۸ و ۹ دی با مشارکت ۱۵۷ هزار نفر در هفت رشته مهندسی و در ۸۰ شهر و ۱۰۴ حوزه امتحانی برگزار می‌شود...

حامد مانی‌فر درخصوص برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در هفت رشته مهندسی که در روزهای آتی برگزار خواهد شد اظهار کرد: در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در روزهای ۸ و ۹ دیماه سال جاری در ۸۰ شهر و ۱۰۴ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی با یادآوری اینکه آزمون برای ۸ دیماه در دو نوبت صبح و عصر و برای ۹ دیماه در نوبت صبح برگزار می‌شود، افزود: آزمون ورود به حرفه مهندسان در ۷ رشته مهندسی برگزار می‌شود که برای رشته‌های عمران، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی در صلاحیت‌های طراحی (محاسبات)، نظارت، اجرا و در رشته معماری در صلاحیت‌های نظارت و اجرا و در رشته‌های نقشه‌برداری و ترافیک به صورت عمومی خواهد بود.
مانی‌فر با اشاره به ثبت‌نام حدود ۱۵۷ هزار نفر داوطلب توضیح داد: در این دوره از آزمون‌ها ۷۸ درصد از شرکت‌کنندگان را آقایان و حدود ۲۲ درصد از آنها را بانوان تشکیل‌ می‌دهند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6059
اخبار مرتبط
نظرات شما