• جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 02 June 2023

  • جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 02 June 2023
۵ هزار میلیارد تومان اعتبار؛

پرداخت تسهیلات ویژه برای مکانیزاسیون کشاورزی

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: یک هزار میلیارد تومان از ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیصی برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، پرداخت شده است...

فرشید فرخ‌نژاد - مدیرعامل بانک کشاورزی - از تخصیص ۵ هزار میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی خبر داد و افزود: یک هزار میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت و مابقی به همه استان‌های کشور ابلاغ شده است.
وی تصریح کرد: در مرحله اول پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی حدود ۲ هزار میلیارد تومان اختصاص یافته است و در صورتی که تقاضا باشد و مشتریان بتوانند مستندات را کامل کنند، مابقی اعتبارات به این بخش ارائه می‌شود.
مدیرعامل بانک کشاورزی خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به بیش از10 هزار میلیارد تومان رسیده و این بخشی از تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی است.
به گزارش ایسنا، فرخ‌نژاد همچنین از افزایش ۲ برابری تسهیلات بانک کشاورزی خبر داد و گفت: تا امروز بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در بانک کشاورزی تسهیلات پرداخت شده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۲ برابر افزایش داشته‌ است.
به گفته وی، در سال جاری متناسب با سیاست‌های کشور، تکالیف قانونی ابلاغی به بانک، ظرفیت‌ها و منابع بانکی، تخصیص اعتبار انجام می‌گیرد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6246
اخبار مرتبط
نظرات شما