• چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023

  • چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023
معاون راهداری استان اعلام کرد

افزایش ۲۱ درصدی ترددهای جاده‌ای کرمان

معاون فنی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان گفت: طبق اطلاعات به دست آمده از تعداد ۱۰۴ دستگاه تردد شمارآنلاین در محورهای حوزه شمال استان، طی ۹ ماهه امسال تردد بیش از ۱۳۳ میلیون انواع وسایل نقلیه در جاده های استان به ثبت رسیده است...

علی عبداللهی با اعلام این خبر اظهار کرد: نتایج برگرفته از سامانه های هوشمند ترددشماری مرکز مدیریت راه های استان کرمان، افزایش ۲۱ درصدی تردد در محورهای استان را از ابتدای سال جاری نسبت به بازه مشابه سال گذشته نشان می دهد به طوری که در بخش وسایل نقلیه سبک افزایش ۲۳ درصدی و در بخش وسایل نقلیه سنگین افزایش ۱۳ درصدی را شاهد بوده ایم.
وی تصریح کرد: بیشترین سهم تردد پلاک های غیربومی در جاده های استان به ترتیب مربوط به استان های هرمزگان، اصفهان و تهران بوده، همچنین تعداد ۱۴۹ سامانه ثبت تخلف و سرعت غیرمجاز تحت مدیریت این اداره کل، تمامی تخلفات رانندگی را به صورت شبانه روز ثبت و برای اعمال قانون به نیروی انتظامی ارسال می کنند.
به گزارش ایسنا، معاون راهداری استان کرمان با اشاره به اینکه بیشترین تخلف صورت گرفته در جاده های استان مربوط به سرعت غیرمجاز است، یادآور شد: بررسی سرعت متوسط در محورهای استان طی ۹ ماهه سال جاری حاکی از آن است که بیشترین میزان تخلف سرعت در محورهای کرمان _ باغین، کرمان_ چترود و بم_ ماهان بوده است.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6519
اخبار مرتبط
نظرات شما