• یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 25 February 2024

  • یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ -
  • 25 February 2024
در زرند برگزار می‌شود؛

جشنواره «زیتون و توانمندی‌های روستای بهاباد»

مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان زرند از برگزاری جشنواره «زیتون و توانمندی‌های روستای بهاباد» در این شهرستان خبر داد...

محمد اسلامی اظهار کرد: در نشست اعضای ستاد «زرند شهر جشنواره‌ها» که به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان زرند و با حضور بخشدار مرکزی، مدیر میراث‌فرهنگی، رئیس ارشاد اسلامی و تعدادی از مدیران و فعالان بخش‌های مرتبط برگزار شد با پیشنهاد برگزاری جشنواره زیتون به صورت سالانه در روستای بهاباد موافقت شد.
مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان زرند افزود: این جشنواره براساس پیشنهاد دهیاری و شورای اسلامی روستای بهاآباد در دستور کار ستاد قرار گرفته است و در این جشنواره علاوه بر عرضه زیتون و محصولات فرآوری شده به معرفی قابلیت‌های دیگر این روستا در قالب نمایشگاه خواهیم پرداخت.
او بیان کرد: تنوع محصولات و تولیدات و همچنین جاذبه‌های روستایی، شاخص مهمی برای توسعه صنعت گردشگری شهرستان زرند است و ما می‌توانیم با تکیه بر این داشته‌ها و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی گامی بلند برای رونق و شکوفایی این شهرستان برداریم.
اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان زرند در راستای رسیدن به اهداف این گونه جشنواره‌ها همکاری خوبی با اداره میراث‌فرهنگی دارند که جای تشکر دارد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9554
اخبار مرتبط
نظرات شما