• پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ -
  • 30 November 2023

  • پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ -
  • 30 November 2023
در نشست گروه کاری اشتغال و کارآفرینی استان کرمان مطرح شد

شکل‌گیری اکوسیستم کارآفرینی استان با رویکرد رقابتی

هفتمین جلسه گروه کاری اشتغال و کارآفرینی استان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار شد.در این جلسه با دستور کار جشنواره کارآفرینان برتر استان، دکتر مهرابی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان بر لزوم نگاه ویژه افراد جامعه به اکوسیستم کارآفرینی تاکید کرد.

وی افزود: باید مشوق هایی برای کارآفرینان برتر در نظر گرفته شود.
به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، ثبت‌نام در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان از اول تیر ماه آغاز شده و تا ۱۰ مرداد ماه ادامه دارد.
رضا اسماعیلی، نوآوری، صادرات، فروش عملیاتی، میزان اشتغال، حفاظت از محیط زیست و تاثیر بحران کرونا در محیط کسب و کار را شاخص‌های مدنظر در این جشنواره عنوان کرد و افزود: طی‌ سیزده دوره برگزاری جشنواره کارآفرینان، ۴۳ نفر کارآفرین برتر استانی و ۱۰ نفر کارآفرین برتر ملی از استان کرمان انتخاب شده‌اند.
سیدمهدی طبیب‌زاده رئیس اتاق بازرگانی کرمان نیز تاکید کرد: کارآفرینی را باید از ضرورت‌ها بدانیم و بر این اساس اکوسیستمی با رویکرد رقابت سازنده و همکاری‌ها در بحث کارآفرینی شکل گیرد.
وی همچنین از لزوم پایش شاخص‌های کارآفرینی در استان و شناسایی کارآفرینان در اوان سن و قرارگیری آنها در مسیر آموزش نام برد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/3672
اخبار مرتبط
نظرات شما