• چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023

  • چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ -
  • 22 March 2023
حضور ۷ شهرداری کرمان در نمایشگاه گردشگری تهران؛

پلتفرم گردشگری کرمان رونمایی می شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به حضور هفت شهرداری از استان کرمان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته ۱۴۰۱ گفت: حضور شهرداری‌ها در این نمایشگاه به معرفی ظرفیت‌ها و ارتقاء توانمندی‌های حوزه گردشگری کرمان، کمک می‌کند...

فریدون فعالی با اعلام این خبر اظهار کرد: امسال نمایشگاه گردشگری تهران با حضور پررنگ شهرداری‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه گردشگری برگزار می‌شود و در این راستا شهرداری‌های هفت شهر کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم، شهربابک، زرند و جیرفت برای شرکت در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، شاخص‌ترین جاذبه‌های گردشگری استان کرمان در قالب ویدئوهای ۳۶۰ درجه (واقعیت مجازی)، لایت باکس، کلیپ‌های متنوع، تونل جاذبه‌های گردشگری و بسته‌های مختلف گردشگری معرفی می‌شود.
به گزارش ایسنا، او در ادامه از رونمایی پلتفرم گردشگری کرمان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران خبر داد و گفت: در این پلتفرم علاقمندان به صورت الکترونیکی با جاذبه‌های گردشگری استان کرمان آشنا می‌شوند.
فعالی با بیان اینکه غرفه استان کرمان با ۵۰۰ متر مربع در سالن ۳۸ Bنمایشگاه قرار گرفته، خاطرنشان کرد: شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته ۱۴۰۱ از ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6460
اخبار مرتبط
نظرات شما