• پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 20 June 2024

  • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ -
  • 20 June 2024
تمرکز بر مهارت‌های ظریف؛

مهارت‌هایی که برای هر شغلی ضروری است

حتی اگر در شغلی کار می‌کنید که احساس می‌کنید موقتی است، در آن به بن‌بست خورده‌اید و پیشرفت شغلی ندارید، یا فقط آن شغلی نیست که دوستش داشته‌اید، وقت خود را تلف نمی‌کنید. می‌توانید از فرصت آن برای توسعه مهارت‌های ظریف ارزشمندی استفاده کنید که در هر شغلی که ممکن است در مسیر شغلی‌تان دنبال کنید، به شما کمک خواهد کرد...

مهارت‌هایی که برای هر شغلی ضروری است
ارتباط موثر : توانایی ترجمه ایده‌های پیچیده برای هر مخاطبی (مشتریان، مشتریان، همکاران) یک قابلیت حیاتی در هر زمینه است. به شغل خود به عنوان فرصتی فکر کنید تا تمرین کنید ارتباطات خود را با هر فردی که با او در تعامل هستید تنظیم کنید.
کار گروهی : هر شغل، در سطوحی، به درجاتی از همکاری نیاز دارد. روش‌های جدیدی را برای حل تعارض‌ها تمرین کنید، ذینفعان را همسو کنید و با همکاران خود برای پیشبرد اهداف تیم خود شریک شوید.
رهبری و تأثیرگذاری (حتی بدون اقتدار): شما چیزی بیش از یک چرخ‌دنده در یک ماشین هستید. به دنبال فرصت‌هایی برای بیان نظرات و ایده‌های خود، راهنمایی دیگران و کمک به فرهنگ محل کار خود باشید.
حل مساله: هر شغلی چالش‌هایی دارد که برخی پیچیده‌تر از بقیه هستند. ماهر بودن در حل مساله - که شامل درک مشکل و علت اصلی، سپس هم‌فکری برای راه حل ها و جایگزین‌ها می‌شود - تفکر ساختارمند با استدلال مبتنی بر منطق را نشان می‌دهد.
منبع: HBR
نویسنده: مارلو لاینز
مترجم: شادی آذری حمیدیان
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6841
اخبار مرتبط
نظرات شما