• جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 02 June 2023

  • جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ -
  • 02 June 2023
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد

شش پارک مهمان پذیر شهر کرمان

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: پارک‌های «مسافر»، «مادر»، «شهید باهنر»، «شهید مطهری»، «پدر» و «پردیسان قائم(عج)»، به‌صورت ویژه برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است...

محمود ایرانمنش، با اشاره به تشکیل جلسات هماهنگی آماده‌سازی شهر برای عید نوروز از دو ماه پیش، و طرح و بررسی موضوعات مختلف در آن جلسات، گفت: به‌همراه شهرداران مناطق از ورودی‌ها و پارک‌های سطح شهر بازدید داشتیم، تا کاستی‌ها و مشکلات احتمالی را قبل از ورود مسافران نوروزی به کرمان، بررسی و برطرف کنیم.
وی، از پارک‌‌های یادشده، به‌عنوان شش پارک اصلی که شهرداری برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته، یاد کرد و افزود: چنانچه تعداد مسافران نوروزی زیاد شود، پارک «انقلاب» را نیز، که به‌عنوان پارک ذخیره در نظر گرفته‌ایم، به آنها اضافه می‌کنیم.
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، با بیان اینکه بهسازی و رفع کاستی این پارک‌ها به‌طور ویژه در دستور کار است، خاطرنشان کرد: علاوه بر آماده‌سازی و بهسازی سرویس‌های بهداشتی این پارک‌ها، یک، یا دو چشمه حمام نیز، در هر پارک دایر شده است.
ایرانمنش افزود: در این پارک‌ها همچنین، توسط شهرداری‌های مناطق و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، نمازخانه‌ها، تجهیز می‌شود و کاشت و هرس درختان و گل‌وگیاهان، رنگ‌آمیزی مبلمان، بهسازی وسایل بازی و تندرستی و سفرۀ هفت‌سین هم، اجرا می‌شود.
به گزارش کرنا، وی افزود: در طول ایام نوروز نیز نیروهای شهرداری به‌صورت کشیک، به وضعیت سرویس‌های بهداشتی، حمام و تجهیزات پارک‌ها رسیدگی می‌کنند.
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان یادآور شد: با توجه به اسکان مسافران نوروزی در پارک‌های یادشده، برنامه‌های فرهنگی و جشن‌های ویژه‌ای نیز در این پارک‌ها توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری پیش‌بینی شده که در ایام نوروز برگزار می‌شود.
ایرانمنش، با خوش‌آمدگویی به مسافرانی که در ایام نوروز به کرمان می‌آیند، از ایشان خواست تا در صورت مشاهدۀ هر نوع مشکلی در پارک‌ها، ازطریق سامانۀ 137 شهرداری را از آن مطلع کنند، تا همکاران ما برای رفع آن در اسرع وقت، اقدام کنند.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/6867
اخبار مرتبط
نظرات شما