• یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 14 April 2024

  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 14 April 2024
با حضور رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران ایران؛

هیات ‌مدیره جامعه هتل‌داران کرمان انتخاب شد

در انتخابات هیات‌ مدیره جامعه حرفه‌ای هتل‌داران استان کرمان، پنج عضو هیات مدیره این تشکل مشخص شدند...

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به برگزاری مجمع عمومی جامعه حرفه‌ای هتلداران استان کرمان برای انتخاب اعضای هیات ‌مدیره این جامعه حرفه‌ای، اظهار کرد: هدف از تشکیل جامعه حرفه‌ای هتل‌داران استان، توسعه کمی و کیفی و نظارت بر واحدهای اقامتی است.
رضا بردبار افزود: پس از برگزاری انتخابات، ضمن تصویب اساسنامه، "محمدرضا بهرامی" با ۵۵ رأی و "اصغر اخوان" نیز با ۵۵ رأی بیشترین آرا را از آن خود کردند.
معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان بیان کرد: همچنین "امیرعباس باغستانی" با ۴۲ رأی، "مجید هدایتی" با ۳۴ رأی و "محمدرضا برازوان" با ۲۷ رأی نیز به‌عنوان سه عضو دیگر هیات مدیره جامعه هتلداران استان کرمان انتخاب شدند.
بردبار با اشاره به اینکه "عیسی سلطانی‌نژاد" هم با ۴۴ رأی به‌عنوان بازرس انتخاب شد، بیان کرد: پس از این، هیات مدیره باید رئیس و نایب رئیس جامعه هتلداران را انتخاب کند.
وی با بیان اینکه عمر قانونی فعالیت هیات مدیره جامعه هتلداران استان کرمان سه سال است، ادامه داد: در حال حاضر استان کرمان دارای ۸۶ هتل، مهمانپذیر، مجتمع گردشگری، اقامتگاه سنتی و پانسیون است که جامعه هتلداران استان کرمان بر آنها نظارت دارد.
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9477
اخبار مرتبط
نظرات شما