• یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ -
  • 10 December 2023

  • یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ -
  • 10 December 2023
رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان مطرح کرد

استقبال از پاویون اتاق کرمان در نمایشگاه قزاقستان

رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان و رئیس هیات اعزامی به قزاقستان اظهار داشت: شرکت های قزاقستانی، علاقه‌مند به همکاری با ایران هستند و از آنجایی که در کرمان ظرفیت و پتانسیل های بالایی برای تجارت با قزاقستانی ها و سایر کشورهای حوزه اوراسیا وجود دارد،در این نمایشگاه حضور یافتیم...

پاویون اتاق کرمان در نمایشگاه اختصاصی ایران در آلماتی قزاقستان با حضور نمایندگان 9 شرکت استان شامل مس شهید باهنر، گل‌گهر سیرجان، توسعه بابکان، سردخانه داران جنوب، کوهسار، سبزواران آفتاب، دانه پسته امواج، شاهین طب رفسنجان و نمایندگی گروهی در این نمایشگاه برپا بود که در آن به معرفی و ارائه محصولات و توانمندی‌های استان پرداخته شد..
رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان و رئیس هیات اعزامی به قزاقستان اظهار داشت: شرکت های قزاقستانی، علاقه‌مند به همکاری با ایران هستند و از آنجایی که در کرمان ظرفیت و پتانسیل های بالایی برای تجارت با قزاقستانی ها و سایر کشورهای حوزه اوراسیا وجود دارد،در این نمایشگاه حضور یافتیم..
محمدعلی محمدمیرزاییان، افزود: در این سفر نشست هایی با رئیس اتاق بازرگانی آلماتی و بازرگانان آلماتی برگزار  شد و به نمایندگی از اتاق کرمان از این فعالان اقتصادی برای بازدید از ظرفیت های اقتصادی استان و شرکت در جلسات رو در رو دعوت به عمل آمد.
رئیس اتاق بازرگانی آلماتی نیز بیان کرد: در بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با ظرفیت های شرکت های کرمانی متوجه شدم استان کرمان ظرفیت های بسیار بی نظیری برای همکاری های اقتصادی دارد و ما برنامه ریزی خواهیم کرد تا با هیاتی تجاری به استان کرمان سفر نماییم و همچنین از حضور مجدد شرکت ها و بازرگانان کرمانی در آلماتی استقبال خواهیم کرد.
" به گزارش روابط عمومی اتاق کرمان،مجید صمدزاده صابر" سفیر ایران در قزاقستان نیز پس از بازدید از پاویون اتاق کرمان خاطرنشان کرد: محصولات استان کرمان بازار بسیار خوبی در قزاقستان دارند و امیدواریم ظرف دو ماه آینده، پس از آماده شدن نمایشگاه دائمی محصولات ایران در آلماتی، بازرگانان کرمان نیز بتوانند بصورت دائمی محصولات صادراتی خود را عرضه کنند. 
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/4511
اخبار مرتبط
نظرات شما