• سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 16 April 2024

  • سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ -
  • 16 April 2024
همزمان با هفته پژوهش تجلیل شدند؛

برگزیدگان پژوهشی و فناوران برتر استان کرمان

همزمان با هفته پژوهش، برگزیدگان پژوهشی و فناوران برتر سال 1402 استان کرمان در گروه‌های هفت‌گانه معرفی و تجلیل شدند.فهرست اسامی برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان کرمان را در «اقتصاد کرمان» بخوانید...

آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان با شعار "پژوهش و فناوری پیشران رشد تولید و مهارتورم" به میزبانی دانشگاه شهید باهنر برگزارشددراین آیین پژوهشگران، فناوران و برگزیدگان برتر جشنواره‌های پژوهشی استان کرمان در سال 1402 معرفی و تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان،اسامی برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان به شرح زیر است.
فناور برتر استان
دکتر قاسم محمدی‌نژاد دانشگاه شهید باهنر کرمان
دکتر حامد فرهمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی
پژوهشگر برتر عضو هیأت علمی استان در گروه‌های هفت گانه
دکترحسین غضنفرپور گروه ادبیات وعلوم انسانی دانشگاه شهید باهنر کرمان
دکترعلی آذره گروه ادبیات و علوم انسانی دانشگاه جیرفت
دکتر هادی بیت‌الهی گروه علوم پایه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
دکتر محمد ایزدی گروه علوم پایه دانشگاه شهید باهنر کرمان
دکتر علی اکبر حق دوست گروه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
دکتر پروین منگلیان گروه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
دکتر حسن حاج عبداللهی گروه فنی و مهندسی دانشگاه ولیعصر رفسنجان
دکتر محمد نجف زاده گروه فنی و مهندسی دانشگاه  تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
دکتر روح اله صابری گروه کشاورزی دانشگاه ولیعصر رفسنجان
دکتر محمد حسین خانجانی گروه کشاورزی دانشگاه جیرفت
دکتر رضا خیراندیش گروه دامپزشکی دانشگاه شهید باهنر کرمان
دانشجویان پژوهشگر برتر استان در مقطع دکتری در گروه‌های هفت گانه
مهدی عسکری شاهم آباد گروه ادبیات علوم انسانی دانشگاه شهید باهنر کرمان
فرزاد فرهمند زاده گروه علوم پایه دانشگاه ولیعصر رفسنجان
سبحان دراهکی گروه فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان
 مژگان قلی‌زاده گروه کشاورزی دانشگاه ولیعصر رفسنجان
محمد امین راجی‌زاده گروه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
 امیر بنی اسد گروه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
پژوهشگر برتر با رویکرد مهارت‌افزایی استان
دکتر مرتضی آئین‌ دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان گروه فنی و مهندسی
دکتر مریم بی جامی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمان گروه علوم انسانی
دکتر حسام زنده دل مقدم دانشگاه جامع علمی و کاربردی گروه علوم پایه
دانشجویان پژوهشگر برتر استان در مقطع کارشناسی ارشد در گروه‌های هفت گانه
بهنام امیری رامشه گروه فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان
سیما افراشته گروه کشاورزی دانشگاه ولیعصر رفسنجان
شراره بابا محمدی گروه علوم پایه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته
اسماء غنچه‌پورگروه علوم پزشکی علوم پزشکی کرمان
دانشجویان پژوهشگر برتر استان در مقطع کارشناسی در گروه‌های هفت گانه
پارسا کمالی‌پورگروه فنی و مهندسی دانشگاه ولیعصر رفسنجان
زهرا جلالی خلیل آبادی گروه علوم پایه دانشگاه شهید باهنر کرمان
محمد پورفریدونی گروه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت
خیرین برگزیده استان
زهرا مرتضوی مدیر عامل مجموعه نگاه آفتاب مهر حوزه فعالیت سرمایه‌گذاری در زمینه پژوهش‌های توانمند سازی مهارتی و هم چنین درمان نابینایان و ناشنوایان استان
محمود صنعتی مدیر عامل پرورشگاه صنعتی حوزه فعالیت سرمایه‌گذاری در زمینه حل و فصل مشکلات حوزه کشاورزی منطقه بم و هم چنین تولید کاغذ از ضایعات درختان نخل به منظور ایجاد اشتغال در مناطق محروم
محمدرضا بهرامی مدیر عامل انجمن خیریه یاس کرمان حوزه فعالیت درمان و کنترل سرطان
واحد‌های برتر تحقیق و توسعه استان شرکت‌های منتخب بزرگ
شرکت مجتمع مس سرچشمه مدیر عامل حسین محققی
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر مدیر عامل ایمان عتیقی
شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر مدیر عامل حجت نجمی نیا
واحدهای برتر تحقیق و توسعه استان شرکت‌های منتخب کوچک و متوسط
شرکت بازیافت فلزات غیرآهنی رفسنجان مدیرعامل عباس باقری رفسنجانی
گروه صنعتی قطعه گستر کرمان مدیرعامل محمدرضا نعمت اللهی
شرکت رنگدانه سیرجان مدیرعامل بابک شایسته
شرکت فناور برتر استان
شرکت ریشه گستر ویرا مدیر عامل ابراهیم صداقتی
شرکت کاوشگران آب مدیرعامل معین ملامحمدی
شرکت ماهان شبکه مدیرعامل سیداکبر ابراهیمی
شرکت امیر دایا کویرمدیر عامل محمد مهدی‌پور نجفی
مدیران برگزیده فعال در پژوهش و فناوری
مهندس محمد سلیمانی ساردو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان
مهندس علیرضا عبدیان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان
دکتر محمدرضا محمدآبادی دانشگاه شهید باهنر کرمان
دکتر محمد شعبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
کشاورزان و تولید کنندگان برتر محصولات کشاورزی
مقداد گلستان در زمینه فعالیت مزرعه نوآور
سید علی رضوی در زمینه فعالیت مجری آبیاری موضعی زیر سطحی در باغات پسته
مرتضی عباس زاده کشاورز نمونه تولید خرما
کارآفرینان برگزیده
علی اسماعیلی رسته فعالیت پنگان الکترونیک
محمدرضا میرزایی رسته فعالیت بابک مس
امین احمدیه رسته فعالیت فناوری الکترونیک
بانوان فعال در عرصه اشتغال و کارآفرینی
ام البنین جلالی رسته فعالیت کارخانه تولید کفش دست دوز
زینب اسفندیارپور رسته فعالیت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک
مریم افسری رسته فعالیت موزه زنده گلیم و فرش
پژوهشگران برتر سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان
آمنه سلیمانی ده دیوان گروه ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان
جواد فرخی گروه کشاورزی مرکز تحقیقات کشاورزی
علی شمسی کوشکی گروه کشاورزی اداره کل آموزش و پرورش
نجمه شیبانی تذرجی گرروه علوم پایه اداره کل استاندارد
سعیده خضری‌پورگروه علوم پایه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری
محمدعلی ذاکری بازمانده گروه علوم پزشکی علوم پزشکی رفسنجان
محمد ثمره نجف گروه علوم پزشکی سازمان اداره کل انتقال خون
سعید خلیفه گروه فنی و مهندسی اداره آب و فاضلاب استان کرمان
معلم پژوهشگر برتر استان
فاطمه خسروی و فواد تقی زاده        با طرح چگونه توانستیم با استفاده از انیمیشن سازی و تولید محتوای الکترونیک میزان علاقه مندی دانش آموزان پایه ششم دبستان نامجو شهرستان بردسیر به قرائت قرآن افزایش دهم.
منیره محمدیان شهربابکی با طرح چگونه توانستم علاقه‌مندی دانش آموزان پایه چهارم دبستان برادران شهید برفه‌ای را به درس فارسی خوانداری افزایش دهم
ساناز رئیسی سربیژن با طرح چگونه توانستم هفت فضیلت اخلاقی را در دانش آموزانم نهادینه کنم.
دانش آموزان برتر پژوهش و فناوری استان
سبحان حمزه‌ای عنوان اثر گرده افشان نخل شهرستان عنبرآباد رتبه برگزیده جشنواره جابر حیان - طرح انفرادی
راضیه رضوی مقدم، نازنین فاطمه خیرخواه و هستی عبدلی عنوان اثر مداد جادویی شهرستان رفسنجان رتبه برگزیده جشنواره جابر حیان - طرح مشترک
هستی علی آبادی، آلاء ناصری و بهار حمزه‌ای عنوان اثر ماست بند هوشمند ازناحیه 2 کرمان رتبه برگزیده جشنواره جابر حیان - طرح مشترک
رضا باقری عنوان اثر از اعماق کتاب‌ها تا فراسوی ابرها شهرستان رابر رتبه برگزیده کشوری نوجوان خوارزمی - طرح انفرادی
امیرحسین تاتار عنوان اثر اینترنت اشیا زرند رتبه برگزیده کشوری نوجوان خوارزمی - طرح انفرادی
پادرا الهی عنوان اثر بازوی رباتیک ناحیه 1 کرمان رتبه برگزیده کشوری نوجوان خوارزمی - طرح انفرادی
حانیه رحیمی وملیکا غیاثی نژاد عنوان اثر نرم افزار برنامه نویسی فناوری اطلاعات در ریاضی ( MTH )        شهرستان کهنوج رتبه برگزیده کشوری نوجوان خوارزمی - طرح مشترک
علیرضا جدیدی داوود آبادی عنوان اثر تیلر باغی خودران شهرستان انار رتبه برگزیده کشوری جشنواره دانش آموزی - طرح انفرادی
علیرضا جمشیدی عنوان اثر بررسی اثر رطوبت در تولید نانو الیاف توسط دستگاه الکتروریسی از ناحیه 2 کرمان رتبه برگزیده کشوری جشنواره دانش‌آموزی - طرح انفرادی
مهدی محمد آبادی و ایلیا افسری عنوان اثر دستگاه ریسندگی برای تهیه الیاف طناب طبیعی از الیاف نخ خرما شهرستان بم رتبه برگزیده کشوری جشنواره دانش آموزی - طرح مشترک
علی شهریاری عنوان اثر تولید آب با الهام از طبیعت برای مصارف محدود در کشاورزی شهرستان رابر برگزیده کشوری جشنواره دانش آموزی - طرح انفرادی
فاطمه امیرسبتکی عنوان اثر دستگاه تن شویه برای کاهش دمای بدن با استفاده از عصاره گل ختمی شهرستان زرند رتبه برگزیده کشوری جشنواره دانش‌آموزی - طرح انفرادی
مهدی حقی عنوان اثر ابزار تخلیه آب از باک بنزین شهرستان شهربابک رتبه برگزیده کشوری جشنواره دانش آموزی - طرح انفرادی
لینک کوتاه خبر: https://eghtesadkerman.ir/9718
اخبار مرتبط
نظرات شما